Ondernemerslounge (RTL7/Z) | S6 A3 (13-02-2022) | Vanuit De Wittenburg

42:503 jaar geleden

Deze derde aflevering van ons zesde seizoen, vanuit het fraaie Kasteel de Wittenburg te Wassenaar, werd voor het eerst op zondag 13 februari 2022 uitgezonden op RTL7.

★★★★★

Reeds vijf seizoenen verbindt Ondernemerslounge (2GO) ondernemers succesvol met elkaar én met het grote publiek. Begin 2022 - namelijk vanaf zondag 30 januari - wordt het zesde seizoen om 13:00 uur uitgezonden op RTL7 (afleveringen van een uur). Bovendien zien we de (hoofd)deelnemers van het programma - dat zijn zoals altijd ondernemers, bedrijfsspecialisten, beleggingsexperts, et cetera - op woensdag, donderdag, vrijdag én zaterdag terug op RTLZ, in Ondernemerslounge 2GO PLUS. De presentatie is, zoals u gewend bent, in handen van Maurice Vollebregt en Laurien Verstraten.

★★★★★

Kasteel de Wittenburg te Wassenaar is een evenementenlocatie, welke bekend staat om haar hoffelijke service, klassieke keuken en stijlvolle ambiance. Het kasteel werd in opdracht van Jonkheer Speelman gebouwd en veelal gebruikt voor ontvangsten van de koninklijke familie, leden van de Wittenburg (Shell, ING, Unilever, AkzoNobel, KLM, etc.), de Nederlandse overheid (voor staatsbezoeken) en voor recepties van het Corps Diplomatique. In seizoen 3 en 4 en 6 van Ondernemerslounge vond/vindt een deel van de gesprekken plaats in het kasteel. Ook waren we bij een 'Zomerconcert'. Meer informatie: www.wittenburg.nl.

★★★★★

Aandelen onder een tientje maakt het mogelijk om te beleggen in zogeheten 'penny stocks' en andere aandelen met een lage waarde. Een aandeel van €1,80 stijgt sneller bij goede resultaten dan een aandeel van €100. Daarbij zijn de aandelen onder een tientje een leuke afwisseling en houden zij beleggers scherp. Abonnees hebben 24 uur per dag inzage in de portefeuille van Aandelen onder een tientje. U ziet het exacte aantal aandelen dat is gekocht tegen de beste prijzen, met het resultaat. Ook verkochte aandelen ziet u met het eindresultaat. Meer informatie: www.aandelenondereentientje.nl.

★★★★★

Aberfeld International Vermogensbeheer, in 2009 opgericht door André van Eerden, is een bekende Nederlandse vermogensbeheerder, die zich richt op particuliere beleggers en instellingen. Aberfeld belegt in solide en kansrijke aandelen en heeft een beleggingsbeleid dat is gebaseerd op de fundamentele analyse van de bedrijven waarin wordt geïnvesteerd. Er kan ook een 'second opinion' aangevraagd worden. Janette Buitenkamp is regelmatig te gast in Ondernemerslounge om de kijker bij te praten over de kansen die de analisten van Aberfeld weten te benutten. Meer informatie: www.aberfeld.nl.

Gerelateerd

Ondernemerslounge (RTLZ) | S13 A5 (11-05-2025) | Vanuit Hoekelum
Seizoen 13 | Afleveringen
Maurice VollebregtLaurien Verstraten

Ondernemerslounge (RTLZ) | S13 A5 (11-05-2025) | Vanuit Hoekelum

Deze vijfde aflevering van ons dertiende seizoen, vanuit het koetshuis van Kasteel Hoekelum, werd voor het eerst op zondag 11 mei 2025 uitgezonden op zakenzender RTLZ. ★★★★★ Reeds 12 seizoenen verbindt Ondernemerslounge ondernemers en anderen succesvol met elkaar én met het grote publiek. Ook in 2025 komt onze zakelijke talkshow, die in het teken staat van ondernemerschap, investeren en genieten van het leven, in het voorjaar en in het najaar op zakenzender RTLZ. De studiopresentatie is in handen van ondernemer Maurice Vollebregt, waarbij er gekozen is voor een statige locatie in het midden des lands: Kasteel Hoekelum in Bennekom (Gelderland). Uiteraard verzorgt presentatrice Laurien Verstraten ook reportages op locatie. ★★★★★ Voor de geschiedenis van Kasteel Hoekelum te Bennekom, nabij Ede, gaan we terug naar de veertiende eeuw. Toen telde het landgoed maar liefst 2.000 hectare! In 1819 kwam het kasteel in het bezit van één van de oudste, nog levende, adellijke geslachten van ons land: de familie Van Wassenaer. Het is vandaag de dag eigendom van het Geldersch Landschap en wordt gerund door gastvrouw Esther van Holland en chef-kok Henk Jan van Ee. De studio van Ondernemerslounge is sinds seizoen 9 (begin 2023) gesitueerd in het koetshuis van het kasteel. Meer informatie: www.kasteelhoekelum.nl (https://www.kasteelhoekelum.nl). ★★★★★ Al meer dan veertig jaar ontwerpt Jan Frantzen zeer luxe meubelen met een eigen signatuur, vooral uitgevoerd in massief mahoniehout. U kunt bij dit familiebedrijf van vader en zoon Frantzen terecht voor 'art deco'-meubilair en voor klassieke ontwerpen. De meubels zijn prachtig gekleurd. In de showroom van Jan Frantzen, in Zevenhuizen, vindt u onder meer statige bureaus, kasten, tafels en zitmeubelen. Vanaf seizoen 1 is Jan Frantzen onze vaste partner op het gebied van het talkshowmeubilair. Ook in Kasteel Hoekelum is het meubilair verzorgd door Jan Frantzen. Meer informatie: www.janfrantzen.nl (https://www.janfrantzen.nl).
43:108 uur geleden
Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.5.10 | Diederik v. Nederveen, Amino Alliance
Seizoen 13 | Items
Maurice VollebregtCoaching & ConsultingGezondheid & Beauty

Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.5.10 | Diederik v. Nederveen, Amino Alliance

De eregast is voormalig Hollywood-acteur Diederik van Nederveen, die vertelt over zijn voorgeschiedenis en die tevens zijn visie geeft op gezond leven en Amino Alliance. ★★★★★ Voormalig Hollywood-acteur Diederik van Nederveen kraakte - samen met zijn oom, wijlen emeritus professor Arne van der Gen - de code van het jong en gezond blijven en kwam zo tot Amino Alliance, een bijzonder voedingssupplement. Amino Alliance bevat vitamine C en verschillende essentiële en semi-essentiële aminozuren. Het supplement activeert je natuurlijke energie, helpt het immuunsysteem, is goed voor botten en kraakbeen, verbetert de vorming van collageen, helpt bij de concentratie, is goed voor het zenuwstelsel en maakt je aderen elastischer. Meer informatie: www.amino-alliance.nl (https://www.amino-alliance.nl).
17:418 uur geleden
Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.5.09 | Laurien bij Chef Lars van Wrapid
Seizoen 13 | Items
Laurien VerstratenHoreca, Drank & SpijsStart-ups & Scale-ups

Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.5.09 | Laurien bij Chef Lars van Wrapid

Laurien Verstraten en Chef Lars Vierhout, tevens directeur productontwikkeling van Wrapid, gaan vijf weken achtereen de keuken in. Vandaag vullen zij een pompoen-Wrapid. ★★★★★ Wrapid is een kansrijke food startup die een wrap met een gesloten onderkant en een easy-to-fill-design heeft ontwikkeld. Veel beter dan de ouderwetse wrap! In een eerste 'equity funding-ronde' is er reeds meer dan €500.000 geïnvesteerd in Wrapid, waarmee o.a. een succesvolle prototypemachine is gerealiseerd. Om de definitieve machine(s) te maken en Wrapid in de markt te zetten, is er echter nog (max.) €1.688.000 aan kapitaal nodig/gewenst. Dit is goed nieuws voor beleggers, die opnieuw mede-eigenaar kunnen worden van Wrapid B.V. Meer informatie: https://software.bondex.io/venue/wrapid/wrapid (https://software.bondex.io/venue/wrapid/wrapid).
04:038 uur geleden
Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.5.08 | Linda Klarenbeek van Ademcoaching.nl
Seizoen 13 | Items
Gezondheid & Beauty

Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.5.08 | Linda Klarenbeek van Ademcoaching.nl

Linda Klarenbeek van Ademcoaching.nl toont ons met trots haar nieuwe praktijkruimte in een kantoorvilla en geeft uitleg over haar mooie werk als gecertificeerd ademcoach. ★★★★★ Linda Klarenbeek van Breath Motion Ademcoaching (Ademcoaching.nl) stelt zich ten doel om als gecertificeerd ademcoach zoveel mogelijk mensen te helpen om gezonder te worden door middel van het verbeteren van de ademhaling. Met eenvoudige technieken voor elke dag kan zij u helpen om u al snel fitter en gezonder te voelen. Bovendien kunt u door middel van begeleide ademsessies de diepere kracht van uw ademhaling ontdekken. Ook voor ondernemers, die vaak een stressvol bestaan leiden, is het aan te raden om eens stil te staan bij de ademhaling. Meer informatie: www.ademcoaching.nl (https://www.ademcoaching.nl).
02:458 uur geleden