Ondernemerslounge (RTLZ) | 10.10.04 | Portret tevreden belegger in whisky

02:4718 maanden geleden

Ook in België heeft Scotch Whisky Investments cliënten. Jelle Oostvogels is expert op het gebied van edelmetalen, maar hij heeft ook het beleggen in single malt whisky ontdekt.

★★★★★

Scotch Whisky International was in 2007, toen zij de markt betrad, een pionier op het gebied van het beleggen in whisky. Inmiddels is de onderneming een begrip in de beleggingsmarkt en wordt beleggen in whisky - en in het bijzonder in Schotse Single Malts - steeds vaker gezien als een uitstekend alternatief voor beleggers die spreiding in hun beleggingsportefeuille aan willen brengen en/of die een voorliefde voor whisky hebben. In seizoen 10 van Ondernemerslounge duiken we, met dit bedrijf, opnieuw in de wereld van beleggen in whisky. Meer informatie: www.scotchwhiskyinternational.com.

Gerelateerd

Ondernemerslounge (RTLZ) | S13 A3 (27-04-2025) | Vanuit Hoekelum
Seizoen 13 | Afleveringen
Maurice VollebregtLaurien Verstraten

Ondernemerslounge (RTLZ) | S13 A3 (27-04-2025) | Vanuit Hoekelum

Deze derde aflevering van ons dertiende seizoen, vanuit het koetshuis van Kasteel Hoekelum, werd voor het eerst op zondag 27 april 2025 (Pasen) uitgezonden op zender RTLZ. ★★★★★ Reeds 12 seizoenen verbindt Ondernemerslounge ondernemers en anderen succesvol met elkaar én met het grote publiek. Ook in 2025 komt onze zakelijke talkshow, die in het teken staat van ondernemerschap, investeren en genieten van het leven, in het voorjaar en in het najaar op zakenzender RTLZ. De studiopresentatie is in handen van ondernemer Maurice Vollebregt, waarbij er gekozen is voor een statige locatie in het midden des lands: Kasteel Hoekelum in Bennekom (Gelderland). Uiteraard verzorgt presentatrice Laurien Verstraten ook reportages op locatie. ★★★★★ Voor de geschiedenis van Kasteel Hoekelum te Bennekom, nabij Ede, gaan we terug naar de veertiende eeuw. Toen telde het landgoed maar liefst 2.000 hectare! In 1819 kwam het kasteel in het bezit van één van de oudste, nog levende, adellijke geslachten van ons land: de familie Van Wassenaer. Het is vandaag de dag eigendom van het Geldersch Landschap en wordt gerund door gastvrouw Esther van Holland en chef-kok Henk Jan van Ee. De studio van Ondernemerslounge is sinds seizoen 9 (begin 2023) gesitueerd in het koetshuis van het kasteel. Meer informatie: www.kasteelhoekelum.nl (https://www.kasteelhoekelum.nl). ★★★★★ Al meer dan veertig jaar ontwerpt Jan Frantzen zeer luxe meubelen met een eigen signatuur, vooral uitgevoerd in massief mahoniehout. U kunt bij dit familiebedrijf van vader en zoon Frantzen terecht voor 'art deco'-meubilair en voor klassieke ontwerpen. De meubels zijn prachtig gekleurd. In de showroom van Jan Frantzen, in Zevenhuizen, vindt u onder meer statige bureaus, kasten, tafels en zitmeubelen. Vanaf seizoen 1 is Jan Frantzen onze vaste partner op het gebied van het talkshowmeubilair. Ook in Kasteel Hoekelum is het meubilair verzorgd door Jan Frantzen. Meer informatie: www.janfrantzen.nl (https://www.janfrantzen.nl).
43:044 dagen geleden
Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.3.10 | Laurien bij Chef Lars van Wrapid
Seizoen 13 | Items
Laurien VerstratenHoreca, Drank & SpijsStart-ups & Scale-ups

Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.3.10 | Laurien bij Chef Lars van Wrapid

Laurien Verstraten en Chef Lars Vierhout, tevens directeur productontwikkeling van Wrapid, gaan vijf weken achtereen de keuken in. Vandaag vullen zij een volkoren-Wrapid. ★★★★★ Wrapid is een kansrijke food startup die een wrap met een gesloten onderkant en een easy-to-fill-design heeft ontwikkeld. Veel beter dan de ouderwetse wrap! In een eerste 'equity funding-ronde' is er reeds meer dan €500.000 geïnvesteerd in Wrapid, waarmee o.a. een succesvolle prototypemachine is gerealiseerd. Om de definitieve machine(s) te maken en Wrapid in de markt te zetten, is er echter nog (max.) €1.688.000 aan kapitaal nodig/gewenst. Dit is goed nieuws voor beleggers, die opnieuw mede-eigenaar kunnen worden van Wrapid B.V. Meer informatie: https://software.bondex.io/venue/wrapid/wrapid (https://software.bondex.io/venue/wrapid/wrapid).
04:024 dagen geleden
Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.3.09 | Job Mantz van MeDirect Nederland
Seizoen 13 | Items
Beleggen & VermogensbeheerMaurice VollebregtFinancieel & Verzekeringen

Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.3.09 | Job Mantz van MeDirect Nederland

Presentator Maurice Vollebregt spreekt vandaag tot slot met Job Mantz van de Europese bank MeDirect, waarbij u door te beleggen eenvoudig en veilig vermogen op kunt bouwen. ★★★★★ MeDirect is een van oorsprong Maltese bank, met een banklicentie conform de Maltese Banking Act. Zij is nu ook te vinden in andere delen van Europa, waaronder Nederland en België. Het is haar belangrijkste missie om mensen te helpen met hun geld veilig te laten groeien. MeDirect heeft zelf behoorlijk wat ervaring op dit terrein, maar zij werkt ook actief samen met BlackRock, de grootste vermogensbeheerder ter wereld. In Ondernemerslounge schuift Job Mantz regelmatig aan om de kijker beter bekend te maken met de professionele dienstverlening én service van MeDirect. Meer informatie: www.medirect.nl (https://www.medirect.nl).
04:114 dagen geleden
Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.3.08 | Laurien bij INNO-WAY (Empack)
Seizoen 13 | Items
Laurien VerstratenGroothandel & DetailhandelInformatie & Communicatie

Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.3.08 | Laurien bij INNO-WAY (Empack)

Op de Empack-beurs in de Brabanthallen in Den Bosch, bezoekt Laurien Verstraten de stand van INNO-WAY, een onderneming met palletiseer- en verpakkingsoplossingen. ★★★★★ INNO-WAY is een klantgericht bedrijf dat gespecialiseerd is in het ontwikkelen en produceren van complete palletiseer- en verpakkingsoplossingen. Hoewel de bedrijfsnaam relatief nieuw is, hebben de mensen van INNO-WAY zeer veel expertise en ervaring. Met enthousiasme omarmt het team elke uitdaging, om ieder project vervolgens te begeleiden van aanvraag tot realisatie. In seizoen 13 van Ondernemerslounge is presentatrice Laurien Verstraten op bezoek bij INNO-WAY, en wel op de stand van dit bedrijf op de Empack-beurs in de Brabanthallen in Den Bosch. Meer informatie: www.inno-way.nl (https://www.inno-way.nl).
03:224 dagen geleden